אודותינו

חנות אינטרנט “טאבורט” עוסקת שיווק ומכירה של ריהוט ביתי לשוק פרטי והמוסדי.

Taburet – פתרונות לריהוט הבית.

 חברת טאבורט פועלת מעל 15 שנה כיבואנית ומשווקת של מגוון מוצרי לעיצוב הבית  ללקוחות פרטיים ועסקיים בארץ, באמצעות אתר המכירות TABURET בו אתם נמצאים עכשיו ובאמצעות קטלוגים המופצים בדיוור ישיר.

Taburet – איכות מעל הכל !

חנות אינטרנט “טאבורט” מעמידה לרשותך מגוון מוצרים ממיטב היצרנים בעולם: מערכות ישיבה בעיצובים שונים, מזנונים, פינות אוכלת, שולחנות סלון,כיסאות,ספות ומיטות ועוד ועוד. כדי לוודא שהמוצרים הנמכרים באתר הם באיכות הגבוהה ביותר, אנשי הרכש של החברה מבקרים כל הזמן במפעלי היצור של הספקים, בודקים את טיב חומרי הגלם, עוקבים אחר תהליכי היצור ועורכים בקרת איכות קפדנית למוצרים המוגמרים.

Taburet – כל השירות, בשבילך!

חנות אינטרנט טאבורט מפעילה מערך שירות לקוחות מקצועי ואמין, המלווה אותך משלב ביצוע ההזמנה ועד לאחר אספקת המוצר, עם עדכונים שוטפים על מוצרים חדשים והטבות ייחודיות ללקוחות החברה. מערך הלוגיסטיקה של החברה ערוך לספק כל מוצר, בכל כמות ובזמן הקצר ביותר, הודות לצי המשאיות הזמין ולצוות הטכני המקצועי והאדיב, הממונה על שירותי ההובלה וההרכבה לרהיטים ולמוצרים נוספים הדורשים זאת.

 Taburet – קנייה בטוחה, באחריות!

באתר Taburet תמצא את המוצרים הטובים ביותר במחירים אטרקטיביים ובאחריות מלאה. על מנת לשמור על פרטיותך המלאה, כל המידע שתתבקש למסור במהלך ביצוע ההזמנה (פרטים אישיים, מס’ כרטיס אשראי וכו’) מאובטח בפרוטוקול מוצפן, מהבטוחים מסוגו בעולם.