תנאי משלוח

תנאי משלוח

מדיניות אספקה 

תנאי משלוח ללקוחותנו. רשימת ערים ואזורים חריגים, שהמשלוח אליהן כרוך בתוספת תשלום למחיר משלוח רגיל. תוספת של 150 ש”ח ישולם במזומן ישירות למוביל.

צפון הארץ: כל הישובים צפונה מקריית שמונה, חרמון, מטולה (רמת גולן עילית)

מרכז הארץ: אריאל וכל הישובים מעבר לקו הירוק

 ירושלים והסביבה: ביתר עלית, בית לחם, חברון וכל הישובים מעבר לקו הירוק.

דרום הארץ: ערד, דימונה, מצפה רמון ואילת, וכן כל הישובים דרומה מבאר שבע וישובים עוטף עזה.

כמו כן, בכל הערים הנ”ל יתכן עיכוב במועד האספקה. לדוגמה, ל-7 ימי עבודה נוספים מאלה המצוינים במוצר.

חברת טבורט מספקת רהיטים לכל רחבי ישראל. תנאי משלוח ועלותו מופיעות בכל עמוד מוצר. חשוב לציין, מחיר המשלוח תלוי יותר מהמידות והגודל של המוצר עצמו, ולא במרחק ממחסן עד בית הלקוח. למעט הערים המפורטות לעיל. עלות המשלוח כולל הרכבה מקצועית. בהזמנת מספר פריטים לאותה כתובת, עלות המשלוח מסוכמת. אבל, מצד שני, המוכר יכול לעשות הנחה קטנה עבור משלוח של מספר פריטים לאותה כתובת. רהיטים שסופקו וגם הורכבו על ידי מובילים של חברת Taburet באחריות מלאה.

תנאי משלוח של קומות. הרמת רהיטים לקומה 4 ומעלה ללא מעלית בתוספת של 50 ₪ לכל קומה ולכל פריט. עלות המשלוח אינה כוללת הוצאות עבור מצבים בלתי צפויים. למשל, שירותי מנוף, פירוק דלתות או כל דבר המפריע לאספקת הרהיטים. אם ידוע לכם מראש על קשיים שעלולים להתעורר במהלך אספקה. אנו מבקשים להודיע ​​לנציג החברה בטלפון מראש, על מנת למנוע עימות.

אם אתם מעוניינים רק במשלוח, ללא הרכבה מקצועית. ניתן לבדוק את האופציה מול נציג החברה בטלפון. אפשרות זו זמינה רק עבור המוצרים מסוימים. החברה לא נותנת אחריות על רהיטים שלא הורכיבו על ידי המובלים שלנו.

אנא ממכם, המובילים שלנו עובדים קשה לשירותכם, תהיו בבקשה גמישים וסובלנים כלפם, כמו שאתם מצפים מהם.

זמני אספקה

זמן אספקת הריהוט מצוין בכל עמוד מוצר, בסעיף “מידע נוסף”. אנא ודא לפני ביצוע הזמנה שזמן האספקה ​​שצוין מתאים לך. כי החברה מספקת את הרהיטים בהתאם למועד הכתוב. אנו עושים כמיטב יכולתנו לספק בהקדם האפשרי. ימי האספקה ​​המוצגים מבוססים על ימי עסקים בלבד. מראשון עד חמישי, לא כולל ימי שישי, שבת, ערבי חג וחגים. כך, תנאי משלוח גם לגבי שעות אספקה. שעות עבודה של מובילים הם אותו שעות כמו אצל כולם, בין 8 ל 18.

החברה לא אחראית על איחור בביצוע אספקות נסיבות שאינן בשליטה: מלחמה, פעולות איבה, מצב חירום ונזקי טבע.

איסוף עצמי

באתר תנאי משלוח ללא אפשרות לאיסוף עצמי. אבל, לקוח המעוניין באיסוף עצמי צריך ליצור קשר טלפוני עם נציג החברה. לא כל הרהיוט ניתן לאיסוף. זה רק לפי שיקול דעתה של החברה. האיסוף מתבצע ממחסן החברה בחיפה בלבד. עם זאת, זה אפשרי רק לאחר ביצוע הזמנה טלפונית. תשלום עבור הסחורה עצמה, ניתן לבצע ישירות במחסן. למשל, במזומן או בכרטיס אשראי. אין אחריות לריהוט שנקנה באיסוף עצמי. בדיקת תקינות הסחורה, עוד לפני תחילת האיסוף, הינה לחלוטין באחריות הלקוח. בנוסף, הלקוח שמגיעה לאסוף מוצר, אוסף אותו לבד, ללא עזרה כולשי. 

כמו כן, רק אצלנו בחנות Taburet, תוכלו לבחור את כל הרהיטים לבית. קנייה מהנה